Infolinia pn. - pt.: 8:0 - 16:00      (+48) 587 279 000 lub  22 201 05 56      kontakt@dietapirata.pl

NISKA CENA

TANI CATERING DIETETYCZNY DLA POSZUKIWACZY SMAKU

Znudzeni sztormami i błąkaniem się po świecie postanowiliśmy zakończyć podróże i rozwinąć skrzydła w kuchni. Nasza jakość i smak to talizman, który chcemy przekazać Ci w formie specjałów zamkniętych jak skarb w plastikowych pudełkach.

Dieta Pirata to gwarancja smaku i jakości, którego pilnują Super Szefowe, którzy świat opłynęli wzdłuż i wszerz, a ich bujne wyobraźnie nie maja końca. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który zrabowaliśmy największym.

Wymyślamy to czego nie wymyślił jeszcze nikt i oddajemy Wam to za bezcen, więc zamawiajcie póki morze nas nie wzywa! Ahoj!

dieta pirata 1

SMAK

PROSTE I SMACZNE JEDZENIE

Pod Twoimi drzwiami lądują codziennie zdrowe oraz różnorodne posiłki. Nasi dietetycy i szef kuchni z całą ekipą zadba, aby menu było zarówno dobrze zbilansowane, jak również różnorodne. Podróż do Hiszpanii, Włoch, a może Grecji – u nas to możliwe bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnej cenie. Z nami nie będziesz się nudził, bo stale pracujemy nad tym, żeby ciągle Was zaskakiwać.

dieta pirata 3

OSZCZĘDNOŚĆ

U NAS NIGDY NIE PRZEPŁACASZ

Z nami możesz dużo oszczędzić! Nie wydasz pieniędzy na benzynę jadąc na zakupy, nie wydasz na prąd i wodę gotując i sprzątając. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki nam zyskasz bardzo dużo czasu, w którym możesz odpocząć, albo coś zarobić! Nasi kucharze zadbają by wszystkie produkty były dobrze zbilansowane, smaczne i po prostu zdrowe – bez chemii! U nas dostajesz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Dlaczego tak tanio? Bo na temacie gastro zjedliśmy już zęby i poznaliśmy wszystkich najlepszych dostawców w naszym mieście.

dieta pirata 2